Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• Бойкот и победа с 3 : 2 за ФК'Бояново - 2012'

Вот: 2.62/5 (297 Гласа)

Днес в село Бояново, в мач от 6-ти кръг на 'Б' окръжна група ФК'Бояново - 2012' победи отбора на ФК 'Спартак' - с. Търнава с 3:2.
    Двубоят започна зле за отбора на село Бояново, след като няколко от играчите бойкотираха двубоя и отказаха да влязат в игра, така Бояново - 2012 трябваше да започне двубоя с човек по - малко,
    дори се наложи треньорът на отбора Йордан Радев да застане на вратата. Нещата продължиха да се развиват зле за нашия отбор и след първия съдийски сигнал, и така на почивката отбора на село Бояново губеше с 0 : 2. Малко след началото на второто полувреме, бояновци успяха да възстановят численото равенство на терена и това веднага даде оражение в играта на отбора и резултата. За игра с ръка в наказателното поле на противников футболист
    бе отсъдена дузпа, която Янакиев реализира и успя да върне един гол за бояновския отбор. Отново Янакиев, със силен удар от пряк свободен удар успя да изравни. След втория гол на Бояново - 2012, техния натиск към вратата на противника се засили и след добра атака Атанас Асенов вкара победния гол за ФК 'Бояново - 2012'. Съдията на мача отсъди общо шест жълти картона - по 3 и за двата отбора. Следващият мач на ФК 'Бояново - 2012' е на 3-ти номври, като гост на ФК 'Гагарин' - с. Крумово.

добавил:yanev83дата: 2013-10-26 13:48:31
    Споделете тази статия:

• stefanatanasov:(10-26-13) 7 0
    Ето на това му се вика характер и мъжка игра!
    oniq:(10-26-13) 6 0
    Честито момчета, благодаря че играхте до края. А на псевдо футболистите(семкаджии), еми развалихме ви веселото.
    Kazaka:(11-01-13) 1 1
    Живи и здрави бе Начко, като биете, ще биете. Ние не сме се махнали, за да падате!
    stefanatanasov:(11-02-13) 2 0
    Като е така, защо не сте казали по-рано, че няма да играете, ами минути преди мача...
    katia:(11-02-13) 0 0
    Според програмата......ФК "Гагарин" - Крумово, Ямб. 03-11-2013 15:00 ФК"Бояново-2012" - Бояново, Ямб.
    В сайта я има програмата..... в менюто футбол
    Kazaka:(11-02-13) 1 1
    Ние си играехме, ама се махнахме, защото не искаме да се молим да играем или да бутаме картотеките на другите, за да пуснат нас!
    stefanatanasov:(11-02-13) 3 0
    Нали сте отбор, защо е нужно изобщо някой да се моли да играе. Каквото преценят хората, които отговарят за състава, това е. Футбола преди всичко е отборна игра и всеки трябва да се съобразява с това.
    Kazaka:(11-02-13) 0 0
    Tрябва ама не е така, както се прецени, а както кажат някои хора
    oniq:(11-02-13) 3 0
    Милчо, излишно раздуваш нещата. На въпросния мач в който ти отместих картотеката, отместиха и моята. И какво от това, всеки мач на който съм присъствал са играли всички които са дошли(за добре или зле). Не виждам какво толкова е станало, освен че на някои им беше настъпано егото. С най-добри чувства съм към хората които бойкотираха мача, понеже всеки си има и е свободен да си изказва мнението както намери за добре.
    oniq:(11-02-13) 4 0
    хахахахах "отместиха" от една изядена буква виш какво щеше да стане
    Kazaka:(11-02-13) 2 0
    Коле и аз не се сърдя на никой, просто като няма място тук, отивам другаде това е
    Kazaka:(11-02-13) 3 0