Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• ФК 'Бояново -2012' загуби с 1 : 2 от 'Спортист' - Роза

Вот: 0/5 (0 Гласа)

Футболния отбор на село Бояново загуби с 1 : 2 домакинския си мач срещу ФК 'Спортист' - с.Роза. Срещата започна добре за бояновския отбор, който през първото полувреме стоеше по - добре на терена. В първата част, след като играч на гостите повали нападател на 'Бояново - 2012'. домакините получиха възможност да изпълнят дузпа, която беше реализирана от девятката на отбора. Първото полувреме завърши при 1 : 0 за отбора на село Бояново. Втората част започна с натиск на гостите от Роза, които успяха рано да върнат единия гол пасив. Добрата игра на гостите продължи и това даде резултат, двайсетина минути преди края, те успяха да отбележат втори гол и да поведат в резултата. Малко след като отбора на Роза поведе в резултата, след получаване на втори жълт се наложи техния отбор да доиграе мача с човек по - малко. Въпреки численото предимство 'Бояново - 2012' не успя да стигне до изравнителния гол и мача завърши при резултат 1 : 2. Следващия мач на ФК 'Бояново - 2012' е срещу отбора на село Крумово.

добавил:yanev83дата: 2015-10-03 20:40:19