Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• ФК 'Бояново - 2012' с първа победа през полусезона.

Вот: 2.76/5 (296 Гласа)

ФК 'Бояново - 2012' успя да постигне първата си победа през есенния полусезон в 'А' - окръжна група. В седмия кръг, като домакин, отборът на село Бояново успя да надиграе отбора на Болярово с 2 : 0. И двата гола паднаха през първото полувреме. 'Бояново - 2012' изпусна и много чисто положение пред вратата на гостите, като футболист на домакините се озова сам срещу вратаря на противника, но не успя да отбележи и да направи победата на бояновци класическа. Отборът на Бояново имаше проблем със събирането на играчите, като за мача се явиха точно 11 футболисти. Поради липсата на резерви и контузия на един от играчите, 30 минути преди края се наложи 'Бояново - 2012' да доиграе мача с човек по - малко.

добавил:yanev83дата: 2014-10-25 14:26:29