Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• 'Бояново - 2012' загуби от 'Ураган' - Бояджик с 1 : 6

Вот: 2.76/5 (320 Гласа)

Футболния отбор на село Бояново загуби поредния си двубой от 'А' - окръжната група, този път 'Бояново - 2012' отстъпи като домакин на 'Ураган' - Бояджик с 1 : 6. Още през първото полувреме нашия отбор губеше с 0 : 5. През второто полувреме паднаха още два гола, по един в двете врати. Почетното попадение за отбора на село Бояново отново бе дело на Челебиев. Добро впечатление с играта си направи влезлия, като резерва нов вратар на отбора, който спаси много положения, за което получи признание и от гостуващия отбор. В отбора на 'Бояново - 2012' има три нови попълнения, като едното от тях не взе участие в мача поради контузия. Поради неизяснени причини ФК 'Бояново - 2012' се наложи да играе с резервен екип.

добавил:yanev83дата: 2014-10-12 18:56:43