Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• ФК 'Бояново - 2012' с драматична победа срещу ФК 'Бакаджик'

Вот: 2.67/5 (328 Гласа)

В днешния двубой от Б окръжна група ФК 'Бояново - 2012' постигна драматична победа с 3:2 над ФК 'Бакаджик' - с. Войника. След като Бояново - 2012 изоставаше в резултата след първото полувреме с 0 : 2, момчетата на Йордан Радев успяха да съберат сили и да обърнат резултата в тяхна полза. И трите гола за Бояново - 2012 паднаха през второто полувреме, като точни за бояновския отбор бяха Веселин Димитров, Атанас Стефанов и Атанас Асенов. След опасна игра на футболистите от Войника, бяха отсъдени две дузпи в полза на Бояново - 2012, които бяха реализирани от нашите момчета. Победения гол за нашия отбор отбеляза Атанас Асенов в 88-мата минута.

добавил:yanev83дата: 2013-11-23 17:02:17