Новини от село Бояново:

Ако имате някакви новини свързани със село Бояново, споделете ги...

• Бойкот и победа с 3 : 2 за ФК'Бояново - 2012'

Вот: 2.62/5 (297 Гласа)

Днес в село Бояново, в мач от 6-ти кръг на 'Б' окръжна група ФК'Бояново - 2012' победи отбора на ФК 'Спартак' - с. Търнава с 3:2.
    Двубоят започна зле за отбора на село Бояново, след като няколко от играчите бойкотираха двубоя и отказаха да влязат в игра, така Бояново - 2012 трябваше да започне двубоя с човек по - малко,
    дори се наложи треньорът на отбора Йордан Радев да застане на вратата. Нещата продължиха да се развиват зле за нашия отбор и след първия съдийски сигнал, и така на почивката отбора на село Бояново губеше с 0 : 2. Малко след началото на второто полувреме, бояновци успяха да възстановят численото равенство на терена и това веднага даде оражение в играта на отбора и резултата. За игра с ръка в наказателното поле на противников футболист
    бе отсъдена дузпа, която Янакиев реализира и успя да върне един гол за бояновския отбор. Отново Янакиев, със силен удар от пряк свободен удар успя да изравни. След втория гол на Бояново - 2012, техния натиск към вратата на противника се засили и след добра атака Атанас Асенов вкара победния гол за ФК 'Бояново - 2012'. Съдията на мача отсъди общо шест жълти картона - по 3 и за двата отбора. Следващият мач на ФК 'Бояново - 2012' е на 3-ти номври, като гост на ФК 'Гагарин' - с. Крумово.

добавил:yanev83дата: 2013-10-26 13:48:31