Футболен турнир Бояново 2011:

• Футболен турнир Бояново 2011.

Футболният турнир Бояново 2011 вече е реалност, благодарение на организаторите - ние, администраторите и на официалния спонсор - Милтония ЕООД. Турнирът ще се проведе в късния следобед на 11.06.2011г. деня на Общоселския събор в село Бояново. В турнирът ще вземат участие отбори от съседни села, от които все още очакваме потвърждение. Футболния турнир ще завърши с мач между ФК Бояново 2011 срещу ФК Бояново Ветерани. Отборите ще се състоят от 8 титулярни играчи и 4 резервни. Продължителността на футболните мачове ще е две полувремена по 30 мин + 10 мин. почивка. При равен резултат се изпълняват дузпи. Всички останали правила са според общоприетите от ФИФА. Победителят в турнира ще спечели купа за първо място.

Тук ще научавате всички новини около турнира:

Днес официално г-н Жеко Заров стана старши треньор на ФК Бояново. Първата тренировка на част от тима ще бъде проведена на 10.06.

В турнира по футбол ще вземе участие и отбор на ПГ по МСС - с.Бояново, това стана ясно след разговор на кмета на селото с директора на учебното заведение.

Представителен отбор на ФК Бояново 2011: Вратар: Калоян Желязков Защитници: Деян Желязков, Васил Василев, Васил Радев, Атанас Радев, Гено Павлов Полузащитници: Явор Тончев, Тодор Дросев, Стоян Талпигов, Пламен Янев, Диян Георгиев Нападател: Петър Чолаков

Представителен отбор на ФК Бояново Ветерани: Вратари: Желязко Стойнов, Кольо - Корнака, Добрин Обрешков; защитици: Пеньо Шивачев, Добри Кавалджиев,Иван Петров, Димитър Тончев, Георги Георгиев-Гецата, Иван Кацаров, Гошо Чонгара, Петър Ченков; полузащитници: Йордан Енчев,Васил Панев, Калчо Обрешков, Митко Вълев,Йордан Бончев; нападатели: Йордан Радев, Георги Панев, Ангел - Бонбона, Веско Обрешков, Пейчо

Официално: Начален час на турнира - 15:30ч. 1-ви мач: ФК Бояново (под 18г.) : ПГ по МСС - с.Бояново 2-ри мач: ФК Бояново 2011 - село Гранитово 3-ти мач: ФК Бояново 2011 - ФК Спортист Бояново (ветерани)

Официално: Екипите на ФК Бояново 2011 са сини на цвят, а на Ветераните от Спортист Бояново - бели. И на двата екипа отпред е поставено логото на фирма МИЛТОНИЯ ЕООД, която спонсорира целият турнир.

Сборен отбор "Бояново" - ФК Бояново 2011 - 2:5

ФК Бояново 2011 - Бояново Ветерани 1:1; (6:7 от дузпи)